Szkolenie sprzedażowe - 8 dni. Account Management Sprzedaż Doradczo-Ekspercka. Ukończ 8-dniowe szkolenie i zdobądź dyplom czołówki polskich menedżerów sprzedaży o specjalizacji Master of Sales.

4 900 zł netto za 8 dni szkoleniowych
Tylko 612 zł za każdy dzień szkolenia

Jesteś odpowiedzialny za sprzedaż?

…a w firmie zajmujesz jedno z poniższych stanowisk:

– handlowiec, sprzedawca, przedstawiciel handlowy

– konsultant i doradca ds. sprzedaży

– sales manager, account manager

… i chcesz:

– być dla klientów partnerem, a nie kolejnym „sprzedawcą”

– sprzedawać więcej dzięki umiejętnościom perswazji

– czuć się pewnie podczas najtrudniejszych negocjacji

– utrzymać przy sobie najważniejszych klientów

btn-folder

Ramowy program szkolenia

Postawa i automotywacja sprzedawcy Przedmiot 1 (4 zajęcia po 3,5 godziny każde)
zjazd1Rola postawy i motywacji sprzedawcy
zjazd2Typologie klientów vs typologie sprzedawców
zjazd3Asertywność budująca wiarygodność sprzedawcy
zjazd4Mowa ciała i prezentacja sprzedażowa
Umiejętności sprzedaży Przedmiot 2 (4 zajęcia po 3,5 godziny każde)
zjazd1Sprzedawanie i motywatory zakupu
zjazd2Badanie potrzeb i zadawanie pytań
zjazd3Język korzyści oraz perswazja w sprzedaży
zjazd4Umiejętne słuchanie i radzenie sobie z obiekcjami
Negocjacje w sprzedaży Przedmiot 3 (4 zajęcia po 3,5 godziny każde)
zjazd1Definicja i umiejscowienie negocjacji w sprzedaży
zjazd2Style negocjacyjne oraz typologie negocjatorów
zjazd3Techniki negocjacyjne
zjazd4Konflikt i impas w negocjacjach
Obsługa klienta i budowanie relacji Przedmiot 4 (4 zajęcia po 3,5 godziny każde)
zjazd1Budowanie osobistych relacji z klientem w sprzedaży
zjazd2Posprzedażowa obsługa klienta
zjazd3Poznawanie wartości i ukrytych motywacji Klienta
zjazd4Reagowanie na reklamacje i sytuacje kryzysowe
E-learningowa platforma testowa Przedmiot 5 dodatkowy
Przez wszystkie 4 zjazdy każdy z uczestników będzie miał dostęp do internetowej e-learningowej platformy testowej. Dostęp pozwala zdobywać nową, jak i ugruntować już zdobytą wiedzę podczas zajęć Szkoły. Korzystanie z platformy zwiększa szanse na uzyskanie DPS (Diploma of Practitioner in Sales).
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie dydaktycznym

Zapisz się na nasze szkolenie sprzedaży doradczo-eksperckiej, ponieważ:

Masz teraz okazję ukończyć jedno z najbardziej zaawansowanych szkoleń dla sprzedawców w kraju. Szkolenie prowadzone jest przez grupę praktyków sprzedaży, jednych z najbardziej doświadczonych menedżerów i trenerów sprzedaży w Polsce. Nasze szkolenie kończą najbardziej ambitni, żądni wiedzy oraz nowych umiejętności sprzedawcy.

szkolenie-dyplom

Zdobądź „Dyplom Praktyka Sprzedaży”

Nie daj się wyprzedzić! Ukończ cykl i zdobądź jedyny w Polsce Dyplom Praktyka Sprzedaży, potwierdzający uzyskany stopień o specjalizacji Master of Sales.

DPS Jako synonim MBA sprzedażowego.

W ciągu ostatnich lat oraz kilkunastu edycji Szkoły, DPS zaczyna zdobywać coraz większą rozpoznawalność w polskim środowisku sprzedażowy. DPS zaczyna być postrzegany przez rynek jako synonim MBA sprzedażowego, dlatego też tym bardziej zależy nam na tym, aby nasi absolwenci mieli wspólny mianownik rozpoznawalny w całym kraju, przez każdego pracodawcę, każdą firmę. Tym mianownikiem jest DPS, w tym celu promujemy DPS w mediach oraz publikacjach, tak aby środowisko znało wartość DPS i jego absolwentów… czyli i Twoją.

szkolenie-kolo-rozwoju2

Koło rozwoju kompetencji sprzedawców

Szkoła Zarządzania Sprzedażą jako jedyna placówka edukacyjna w Polsce realizuje szkolenia w oparciu o koło kompetencji, które rozwija 4 najważniejsze obszary kompetencyjne u sprzedawców. Koło kompetencji zostało opracowane na podstawie kilkunastu lat doświadczeń szkoleniowych oraz doradczych spółki McHayes&StewardGroup sp. z o.o. która przez te wszystkie lata przeszkoliła dziesiątki tysięcy sprzedawców pracujących w firmach reprezentujących praktycznie wszystkie możliwe branże gospodarki. Koło obrazuje koncepcję rozwoju następujących po sobie sekwencyjnie najważniejszych kompetencji. Dzięki temu osoby szkolone w oparciu o model mają pewność, iż uzyskają wiedzę oraz umiejętności niezbędne w realizacji zadań skutecznego sprzedawcy.

btn-folder

opinia-artur-piegat

Artur Piegat – Senior Key Account Manager

Tchibo Coffee Service Polska

Jako Absolwent kierunku Account Management serdecznie zachęcam sprzedawców zajmujących się kluczowymi klientami do udziału w zajęciach. Oprócz olbrzymiej dawki wiedzy przekazanej przez fantastycznych trenerów-praktyków, zajęcia w Szkole są również okazją do nawiązania bezcennych kontaktów biznesowych z koleżankami i kolegami z innych firm oraz zrobienia wspólnych interesów. Przyjemne z pożytecznym.