dyplom-diploma-of-practitioner-in-sales

O dwóch specjalizacjach:

W Polsce rozdrobniony rynek szkoleniowy wydaje setki tysięcy różnego rodzaju „laurek” i certyfikatów, często wystarczy „być na szkoleniu”, aby certyfikat wręczył nam trener. Efektem jest rozmycie rozpoznawalności tychże „dokumentów” co czyni je anonimowymi, a ich posiadaczom trudno jest pochwalić się czymś rozpoznawalnym. Szkoła Zarządzania Sprzedażą, za cel postawiła sobie odcięcie się od tej masowej praktyki poprzez nadawanie dokumentu, który weryfikuje wiedzę, a tym samym uwiarygodnia jego posiadacza. DPS jest dowodem na ukończenie jednego z najbardziej wymagających nauki, czasu oraz poświęcenia cykli szkoleniowych w Polsce, dodatkowo zakończonego egzaminem. Ukończ wybrane szkolenia w Szkole Zarządzania Sprzedażą i zdobądź Dyplom Praktyka Sprzedaży o specjalizacjach:

dyplom-kierunek-master-of-sales-managementdyplom-kierunek-master-of-sales

DPS Jako synonim MBA sprzedażowego.

W ciągu ostatnich lat oraz kilkunastu edycji Szkoły, DPS zaczyna zdobywać coraz większą rozpoznawalność w polskim środowisku sprzedażowy. DPS zaczyna być postrzegany przez rynek jako synonim MBA sprzedażowego, dlatego też tym bardziej zależy nam na tym, aby nasi absolwenci mieli wspólny mianownik rozpoznawalny w całym kraju, przez każdego pracodawcę, każdą firmę. Tym mianownikiem jest DPS, w tym celu promujemy DPS w mediach oraz publikacjach, tak aby środowisko znało wartość DPS i jego absolwentów… czyli i Twoją.

Grupa posiadaczy DPS staje się coraz liczniejsza

DPS wydawany jest wyłącznie przez Szkołę Zarządzania Sprzedażą i od 2008 roku DPS udało się uzyskać wąskiej grupie 1500 sprzedawców oraz menedżerów sprzedaży, którzy ukończyli jedne z najbardziej zaawansowanych cykli szkoleniowych realizowanych przez Szkołę. Uzyskanie DPS staje się w dla wielu praktyków sprzedaży ważnym dokumentem potwierdzającym spełnienie standardów kompetencyjnych z zakresu sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Wszyscy absolwenci Szkoły którzy zdali końcowy egzamin oraz otrzymali DPS mają możliwość przystąpienia do Klubu absolwenta. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z listą absolwentów, można ja odnaleźć na podstronie „klub absolwenta” lub klikając w poniższy link.

opinia-marina-hornostajewa

Marina Hornostajewa – Jr. Area Export Manager

Oceanic S.A.

Przede wszystkim, z pełną świadomością, mogę polecić Szkołę Zarządzania Sprzedażą. Szkolenie inne niż jakiekolwiek z poprzednich szkoleń, organizowanych przez znane szkoły. Usystematyzowanie wiedzy, zdobycie ciekawych i przydatnych kontaktów – dla mnie główne plusy.