DPS

Nr 1

Szkolimy czołówkę

Absolwent

szs 2 kierunki

Koszty udziału w szkoleniach

Decydując się na udział w jakimkolwiek z naszych szkoleń gwarantujesz sobie jedne z najbardziej atrakcyjnych i sensownych cenowo szkoleń na polskim rynku. Cena za jeden dzień szkolenia (z całego 8 dniowego kursu) oscyluje w granicach pomiędzy 612 zł a 725 zł za 1 dzień. Koszt uczestnictwa jednej osoby w zajęciach na jednym z niżej wymienionych Kierunków wynosi odpowiednio:

koszt-szkolenie-zds

5800 zł netto za 8 dni szkoleniowych
Tylko 725 zł za każdy dzień szkolenia
koszt-szkolenie-sde

4900 zł netto za 8 dni szkoleniowych
Tylko 612 zł za każdy dzień szkolenia

Jak można zgłosić udział w Szkole?

W ponad 95% wszystkich uczestników zajęć w Szkole Zarządzania Sprzedażą to osoby wydelegowane przez swoje firmy. Udział w szkole może zgłosić firma, która chce wysłać swoich pracowników lub udział może zgłosić sam uczestnik

W trosce o najwyższy standard oraz komfort uczestników tak skonstruowaliśmy cennik, aby uczestnicy „w cenie” mieli zagwarantowane wszelkie niezbędne świadczenia pozwalające im w pełni korzystać z zajęć Szkoły. Poniżej umieszczamy pełną specyfikację co jest zawarte w cenie lub jakie koszty uczestnicy mogą pokrywać dodatkowo.

Ceny obejmują:

  • udział w pełnym, 8-dniowym cyklu zajęć przewidzianym dla danego Kierunku
  • przerwy kawowe (przekąski, napoje ciepłe oraz zimne)
  • komplet obszernych materiałów dydaktycznych
  • dostęp do e-learning’owej platformy testowej
  • egzamin wraz z możliwością jednej poprawki
  • wydanie Dyplomu Praktyka Sprzedaży (w przypadku uczestników, którzy uzyskali ocenę pozytywną z egzaminu końcowego)

 

Ceny nie obejmują:

  • kosztów wyżywienia (np.: lunche)
  • kosztów związanych z noclegiem
  • opłat za postój na parkingu
  • wszelkich kosztów dojazdów na miejsce szkolenia

owu

opinie-header


ico-grzegorz-cebula

Grzegorz Cebula - Sales Manager

Metalis Polska

Bardzo interesujące szkolenie, ciekawe podejście do tematu oraz bardzo pozytywne wrażenia jeśli chodzi o sposób przekazywania informacji. Trenerzy świetnie przygotowani, otwarci i widać, że lubią to, co robią oraz potrafią zainteresować tym innych. Bardzo dużo ciekawych i praktycznych informacji przedstawionych na konkretnych przykładach - nie sama teoria. Polecam wszystkim głodnym wiedzy, którzy nie chcą tylko odbębnić kolejnego szkolenia, ale szukają merytorycznej wiedzy, którą można skonfrontować z własnymi doświadczeniami dla osobistego rozwoju.


ico-ireneusz-wojciechowski

Ireneusz Wojciechowski

Toyota Bank Polska

Cykl szkoleń Zarządzanie Sprzedażą to bardzo dobra inwestycja czasu i pieniędzy(...) Świetna atmosfera i bezpośredni kontakt podczas zajęć wywołują wysokie zaangażowanie uczestników. Duży ukłon także w stronę osób zajmujących się samą organizacją, komunikacja oraz opieką na miejscu podczas dni zjazdowych. Gratuluje i serdecznie polecam.


wiecej-opinii-btn